Арт-проекти

Веселкою петриківських кольорів світилася садиба «Сорочинська казка»

18 березня 2018 року Центр екологічних ініціатив Екодія та ГО «Шульгівська громада» запросили друзів до гостинної садиби «Сорочинська казка» для обговорення шляхів сталого розвитку українських сіл та пошуку ефективних форм покращення економічного становища особистих селянських господарств та митців що працюють над збереженням культурної спадщини.

Веселкою петриківських кольорів світилася садиба «Сорочинська казка»

На живих прикладах разом із молодими майстринями Петриківського розпису під керівництвом досвідченого бджоляра Грибан Василя Петровича присутні вчилися створювати продукцію з доданою вартістю на прикладі виготовлення шоколадного меду.

Презентація із дегустуванням оригінальної продукції бджолярства наочно продемонструвала переваги запровадження сільського гастрономічного туризму у Шульгівці, як перспективного напрямку просування товарів шульгівських майстрів та домогосподарств. В процесі обговорення присутній дійшли висновку, що кооперація між сусідами дасть можливість збільшити привабливість пропозиції та сформувати необхідні обсяги товарів, щоб мати конкурентні переваги на ринках сусідніх міст.

На завершення юні шульгівські майстрині вчили присутніх базовим елементам Петриківського розпису та побудові композиції петриківської мальовки. Старанність та творчий потенціал учасників майстер класу були відзначені нагородами від власника зеленої садиби «Сорочинська казка» Фурсенко Олександра Васильовича.

Веселкою петриківських кольорів світилася садиба «Сорочинська казка»

Захід відбувся завдяки підтримці Центру екологічних ініціатив Екодія в рамках проекту з сприяння сільського розвитку.