Арт-проекти

Миколай приходе до кожного

Напередодні Дня Святого Миколая  КЗК «Шульгівський СБД» Петриківської селищної ради на кілька годин перетворився на Майстерню добра. Під керівництвом майстрині Ольги Кравченко юні дизайнери арт-студії  «Нове життя» створювали «добрі» торбинки для літніх самотніх мешканців Шульгівського старостинського округу Петриківської громади, щоб свято завітало і до їх осель.

 

19 грудня 2021 року благодійною акцією «Миколай приходе до кожного» в межах проекту «Територія добра», юні добродії масштабували територію добра, поширюючи ідеї благодійності Петриківщиною. Юні помічники св. Миколая завітали до найстарших та переважно самотніх мешканців села Шульгівка та села Сорочине і подарували солодощі та фрукти у святкових торбинках, дизайн яких створювали власноруч з думкою про тих, хто на самоті не сподівався на подарунок від Миколая.  Приємна несподіванка зігрівала щирими та лагідними посмішками обличчя стареньких та дітей, даруючи всім учасникам акції святковий настрій та тепло у цей зимовий студений день.

Ця ініціатива реалізується ГО «Шульгівська громада» спільно з атр-студією «Нове життя» КЗК «Шульгівський СБД» за фінансової підтримки Zagoriy Foundation в рамках ініціативи #ЩедрийВівторокКоженВівторок. Наповнити торбинки смаколиками допоміг місцевий підприємець Андрій Толкачев. Також дякуємо за допомогу у підготовці та проведенні акції Богданову Ю.В. та Кириленко Олександру.

 

Щиро віримо, що територія добра і надалі буде збільшуватися, надихаючі мешканців Петриківщини робити добі справи у святкові дні та у будні, даруючи тепло своїх рук і сердець тим, хто потребує допомоги.