Арт-проекти

Юні супер-герої запрошують до участі в Благодійній акції «За життя без сміття!»

Шкільна ЕКО-бібліотека з Бабусею Казкою, продовжуючи еко-просвітницькі заходи для учнів в рамках проекту “Еко-бібліотека – рестарт”, запросили майбутніх екологів до шульгівського парку. Сьогодні ми з’ясовували чому лісовички стають сміттєвими монстрами та як людина може допомогти довкіллю відновитися. Студійці театру-студії «FANTASY» оживили казку Лариси Ніцой міні-виставою «Супер-герої рятують Лісовуню від Сміттєвого Монстра».

 

Юні супер-герої екологи запрошують мешканців Шульгівського старостинського округу Петриківської громади взяти участь в Благодійній акції «За життя без сміття!», яка відбуватиметься в четвер 17 червня 2021 року з 10.00 до 16.00 біля Шульгівського будинку дозвілля.
!!! Нагадуємо !!! пожертвування можна зробити відсортованими вторинними ресурсами (склобій, ПЕТ-пляшка, пластік, металева бляшанка, макулатура). На виручені кошти від вторинної сировини буде поповнено бібліотечний фонд шульгівського навчального закладу літературою на екологічну тематику та іграми для юних екологів.
Створіть в 1 крок 5+1 добрих справ – підтримайте Супер-героїв, що прагнуть здолати Сміттєвого Монстра та зберігати довкілля навколо власного села чистим та безпечним для життя і здоров’я.
Проект «ЕКО-бібліотека – рестарт» реалізується Громадською організацією “Шульгівська громада” спільно з Шульгівським ЗЗСО та ЗДО за фінансової підтримки Благодійного фонду «МХП – громаді» та Петриківської селищної ради.