Діяльність

Оголошення про тендер на закупівлю безкаркасних меблів

Громадська організація «Шульгівська громада» в межах реалізації проекту «Я підтримую розвиток спорту в с. Шульгівка» за фінансування, наданого Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії» в рамках підтримки громадських ініціатив випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”, що здійснюється за підтримки ПРООН та Міністерства закордонних справ Данії, оголошує тендер на закупівлю безкаркасних меблів.

 Кінцевий час та дата подання тендерних пропозицій: до 23.59 години 27 листопада  2019 року.

 Тендерна пропозиція повинна складатися з:
· Комерційної пропозиції з розрахунком вартості одиниці товару;
· Контактної інформації (адреса, електронна пошта, телефон);
· Реєстраційних та (або) установчих документів суб’єктів підприємницької діяльності.

 Надсилайте Ваші пропозиції на адресу vitalevkina@gmail.com, зазначивши в темі листа «Заявка_на_участь_у_тендері», або подавши свої пропозиції через вайбер тел.. 096 330 85 46.

Більш детальну інформацію можна отримати у робочі дні з 10:00 до 17:00 за тел.: +38-096-330- 85-46.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом з 27-го листопада по 05 грудня з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції. ГО «Шудбгівська громада» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.