Арт-проекти

Територія добра в с. Шульгівка

Громадська організація «Шульгівська громада»  спільно з КЗК «Шульгівський сільський будинок дозвілля» Петриківської селищної ради розпочинають реалізацію проекту «Територія добра» за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.

Метою проекту є популяризація серед дітей та молоді Шульгівського старостинського округу Петриківської селищної ради ідей благодійності та волонтерства через серію просвітницьких заходів, спільних практичних дій з оновлення дитячого майданчика в с. Шульгівка та зйомок короткометражних фільмів про благодійність з учасниками проекту.

“Ідеєю проекту стало прагнення шульгівських дітлахів створити для молодших братів і сестер казкову галявину на єдиному дитячому майданчику в с. Шульгівка, який, крім того, вже потребує оновлення,” – повідомила голова ГО «Шульгівська громада» Вікторія Льовкіна.

Команда проекту «Територія добра» вирішила підтримати юних дизайнерів арт-студії «Нове життя» КЗК «Шульгівський СБД», подала проект на конкурс міні грантів «Діти та благодійність» до ініціативи #ЩедрийВівторокКоженВівторок від Zagoriy Foundation та стала одним із переможців!!!

“Перемога дає нам можливість не тільки втілювати разом з юними дизайнерами садових скульптур їх дитячі мрії. Ми зможемо допомогти юним волонтерам усвідомити важливість благодійності і волонтерства для гармонійного розвитку суспільства,” – ділиться Кравченко Ольга майстриня, що навчає дітей працювати з арт-бетоном.

Закликаємо мешканців та гостей нашої громади приєднатися до створення території добра та популяризації благодійності! Зареєструйтеся для участі в проекті за посиланням: Приєднатися,  щоб менеджер проекту завчасно повідомив Вам про заплановані активності, до яких Ви можете долучитися.

Слідкуйте за анонсами проекту та приєднуйтеся до толоки з оновлення дитячого майданчику. Спільно ми зможемо не тільки створити ТЕРИТОРІЮ ДОБРА, але і розширити її межі.

За додатковою інформацією можна звернутися до координатору проекту за тел.. (096) 330 85 46 -Вікторія Льовкіна.

Дізнатися більше про культуру благодійності можна на сторінці наших партнерів Zagoriy Foundation та #Щедрий Вівторок