Діяльність

Встановлено спортивний майданчик на шкільному подвірї Шульгівського НВК

Село Шульгівка Петриківського району Дніпропетровської області нарешті отримало сучасний спортивний майданчик для занять спортом, який встановлений на подвір’ї Шульгівського навчально-виховного комплексу.

спортивний майданчик в с. Шульгівка

У 2016 році ГО «Шульгівська громада» було направлено низку звернень до Петриківської районної адміністрації та Народного депутата Віктор Кривенко з приводу необхідності встановлення сучасних відкритих спортивних споруд (спортивного майданчику) для розвитку фізкультурно-спортивного руху в селі зокрема серед молоді.

Ми щиро вдячні всим, хто підтримав нашу ініціативу та сприяв прийняттю відповідних рішень. Дякуємо депутатському корпусу та Голові Дніпропетровської обласної ради Gleb Prigunov, співробітникам Молодіжний Центр Дніпропетровщини за виділення коштів та закупівлю спортивного майданчика, якісну організацію робіт, завдяки яким шульгівчани отримали цей чудовий подарунок напередодні Новорічних та Різдвяних свят 2018 року.

Встановлено спортивний майданчик на шкільному подвірї Шульгівського НВК   Встановлено спортивний майданчик на шкільному подвірї Шульгівського НВК