Діяльність

Мрія збувається тоді … коли ти крокуєш до неї

Не одне покоління шульгівчан мріяло про звичайний спортивний зал. Але… Саме теперішня учнівська молодь вирішила, що настав час до дій задля втілення цієї мрії. ГО «Шульгівська громада» підтримала прагнення молоді та 20 листопада 2019 року розпочинає реалізацію адвокаційної кампанії «Я підтримую розвиток спорту в с. Шульгівка». Головна мета якої – зробити перший крок до будівництва спортивного залу, що відповідає сучасним санітарним вимогам на базі Шульгівського навчально-виховного комплексу. Для цього разом із шульгівською молоддю ми будемо навчатися ефективній взаємодії із органами місцевого самоврядування, та на практиці застосовувати інструменти взаємодії з депутатами місцевих рад та органів місцевої влади. Ми віримо, що наші інтереси представляють достойні люди і, вони не залишаться байдужими до прагнень молоді мати можливість на здоровий спосіб життя. Адже задоволення потреби молоді і дітей у руховій активності та можливість займатися фізичним вихованням відповідно до вікових потреб в безпечних умовах в холодний період року – є важливою складовою забезпечення права сільської молоді на рівні умови навчання та розвитку.

Запрошуємо всіх, хто підтримує розвиток спорту в с. Шульгівка приєднуватися до ініціативи шульгівської молоді та ГО «Шульгівська громада».

За додатковою інформацією можна звертатися до керівника проекту Сербіна Валерія (т.096 2142482) та молодіжний працівник голова ГО «Шульгівська громада» Льовкіна Вікторія (т. 096 3308546).

Проєкт здійснюється громадською організацією «Шульгівська громада» за фінансування, наданого Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії» в рамках підтримки громадських ініціатив випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”, що здійснюється за підтримки ПРООН та Міністерства закордонних справ Данії.