Арт-проекти

Майстерня з соціальної анімації на Території добра

25 вересня 2021 року юні учасники проекту «Територія добра» навчалися створенню анімаційних фільмів на майстер-класі «Створення соціальних мультфільмів за допомогою технології stop-motion».

На один день КЗК «Шульгівський сільський будинок дозвілля» Петриківської селищної ради перетворився на студію анімації, де шульгівські амбасадори добрих справ не гаючи часу теоретичні знання щодо створення мультфільмів втілювали на практиці. Ідеєю маленьких роликів став заклик робити добрі справи. Дві творчі команди працювали над розробкою сюжетів, прописували сценарій, створювали персонажів та місця подій, покадрово відзняли два коротенькі фільми та озвучили їх. Вже скоро вони зможуть презентувати змонтовані ролики. Отже, чекайте на дебют юних аніматорів та режисерів монтажу соціальних роликів.

Ця ініціатива реалізується ГО «Шульгівська громада» спільно з атр-студією «Нове життя» КЗК «Шульгівський СБД» за фінансової підтримки Zagoriy Foundation в рамках ініціативи #ЩедрийВівторокКоженВівторок.

Контактна особа Координатор проекту «Територія добра» Вікторія Льовкіна – (096) 330 8546

Більше інформації про проект, фото-звіти тренінгів та майстер-класів буде розміщено на сторінці Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/tgshulgivka/

Дізнатися більше про культуру благодійності можна на сторінці наших партнерів Zagoriy Foundation та #ЩедрийВівторок