Арт-проекти

Вечірка Гарбузоголового Джека «Halloween party»

02 листопада 2018 р. в Шульгівці відбулася Вечірка Гарбузоголового Джека «Halloween party». Захід організовано спільно шульгівською молоддю та Громадською організацією «Шульгівська громада» за підтримки Благотворительный Фонд В.Гарькавого.

Молодіжна запальна дискотека, майстер клас з виготовлення «жахливих» ліхтарів, «страшно» веселі ігри, гарячі напої та смаколики все це було оздоблено зачарованими вогниками мерехтливих свічок у ліхтарях з гарбузів, павутинням та гірляндами привидів, що літали між деревами Шульгівського парку, оголошеного зоною без спиртного і наркотиків.

Головна мета заходу, організованого та здійсненого школярами – активізація сільської молоді, привернення уваги до їх потреби у створенні умов для корисного і безпечного дозвілля, пропагування здорового способу життя та розваг без спиртного і наркотиків. Захід наголошує на необхідності запровадження молодіжної політики, як одної з найважливіших складових суспільного життя в с. Шульгівка. ГО «Шульгівська громада» і надалі докладатиме зусиль на шляху визнання молодих людей повноправними членами громади. Не тільки голос молоді має бути почутий, але мають бути підтриманими їх ініціативи. Їх потреби не повинні вважатися чимось другорядним поряд з потребами інших членів громади.

Особливу подяку висловлюємо Петриківському відділенню Новомосковський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області за забезпечення охорони громадського порядку під час проведення молодіжного заходу «Halloween party».

Шульгівка молодіжна вечірка Halloween party

Вечірка Гарбузоголового Джека «Halloween party»

Вечірка Гарбузоголового Джека «Halloween party»

Вечірка Гарбузоголового Джека «Halloween party»