Арт-проекти

І казка “ожила”…

В осінньому золоті ожила рукотворна «казка» на дитячому майданчику в с. Шульгівка. Зросли чудо-гриби, як символ багатих на біорізноманіття природних територій Шульгівського старостинського округу Петриківщини. Та ті гриби на «казковій галявині» не просто декор – це стіл і стільці для маленьких відвідувачів. Є на майданчику і крісло лісової берегині Мавки. За власним задумом юних архітекторів створена пісочниця у вигляді повалених колод, які облюбували гусениці. Наймасштабнішим арт-об’єктом  казкової галявини стала лавочка для батьків і бабусь, які приводять малечу на майданчик. Величного царя морських глибин команда юних волонтерів-скульпторів прозвала Акваменом. І ще купа маленьких садових скульптур (бджілки, їжачок, кицька, ящірка, восьминіг та ін..) доповнили композицію Території добра.

Злагоджена робота команди юних волонтерів-дизайнерів садових скульптур за 3 місяці спланувала та втілила задумане під керівництвом шульгівської майстрині Кравченко Ольги Григорівни. Разом вони розбиралися з тим, що таке благодійність і волонтерство, мріяли і творили.    Тепер вони впевнені, що змінювати цей світ на краще можливо!

 

Щиро дякуємо Богданову Ю.В. та Богданову Даніїлу, які запропонували допомогу із замісом бетону за допомогою бетономішалки, та на кілька годин стали волонтерами території добра.

Зміни на дитячому майданчику в с. Шульгівка Петриківської громади були втілені в рамках проекту «Територія добра», що реалізується ГО «Шульгівська громада» спільно з КЗК «Шульгівський СБД» Петриківської селищної ради за фінансової підтримки Zagoriy Foundation  в межах реалізації ініціативи #ЩедрийВівторокКоженВівторок та конкурсу мікро-грантів «Залучення дітей до благодійності».

Контактна особа Координатор проекту «Територія добра» Вікторія Льовкіна – (096) 330 8546

Більше інформації про проект, фото-звіти тренінгів та майстер-класів буде розміщено на сторінці Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/tgshulgivka/

Дізнатися більше про культуру благодійності можна на сторінці наших партнерів Zagoriy Foundation та #ЩедрийВівторок