Діяльність

Від мрії до дії!

08 грудня 2019 року в рамках адвокаційної кампанії «Я підтримую розвиток спорту в с. Шульгівка» відбувся тренінг для батьків та учнівської молоді Шульгівського НВК на тему «Ефективна взаємодія з депутатами місцевих рад».  

В неформальній обстановці ми спілкувалися про права людини, сутність влади, можливості участі молоді у вирішенні питань, що їх стосуються, про вплив та можливість впливати на прийняття рішень, про депутатів місцевих рад та ефективну взаємодію з ними, про формування місцевого бюджету, а ще намагалися з’ясувати де на шляху до нашої мрії нас може спіткати невдача та чому. На тренінгу ми спробували бути депутатами, чиновниками та бізнесменами. В рольовій грі намагалися прийняти рішення про розподіл сільського бюджету на 2020 рік. День видався насиченим та плодотворним, адже в кінці тренінгу учасники відзначили, що їх знання і розуміння громадянських прав збільшилося, а віра у власні сили та можливість впливати на прийняття рішень зросла.

 

Ініціативна група учнівської молоді прийняла рішення звернутися до депутатів Петриківської районної ради щодо розгляду питання про фінансування у 2020 році проектно-кошторисної документації на реконструкцію Шульгівського НВК з можливістю добудови спортивного залу, що відповідає санітарним нормам для закладів освіти. А крім того, звернутися до депутатів Шульгівської сільської ради про підтримку спортивних ініціатив молоді.

За додатковою інформацією можна звертатися до керівника проекту Сербіна Валерія (т.096 2142482) та молодіжний працівник голова ГО «Шульгівська громада» Льовкіна Вікторія (т. 096 3308546).

Проєкт реалізується громадською організацією «Шульгівська громада» за фінансування, наданого Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії» в рамках підтримки громадських ініціатив випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”, що здійснюється за підтримки ПРООН та Міністерства закордонних справ Данії.