Діяльність

Моніторинг стану води в Шульгівці триває

04 жовтня 2022 року за підтримки партнерів ГО «Екодія» підготовленими фахівцями ГО «Шульгівська громада» було в чергове відібрано  проби питної води з підземних джерел водопостачання мешканців с. Шульгіквка та садового товариства «Оріль» в тому числі, тих що потенційно потрапляють в зону впливу промислового комплексу з вирощування пухнастих тварин.

Спостереження за станом ґрунтових вод, що є єдиним джерелом питної води для місцевої громади, дають нам уявлення про реальний вплив промислового підприємства та природних факторів на зміну хімічних показників в воді. Ми порівнюємо данні з характеристиками,що зазначено у вимогах до питної води, слідкуємо за наближенням або перевищенням гранично допустимих концентрацій, щоб мати можливість своєчасно відреагувати на погіршення якості води та не допустити вживання непридатної води мешканцями громади.

ГО «Екодія» протягом багатьох років є нашим надійним партнером. Завдяки їх підтримці моніторинг за станом підземних та поверхневих вод не переривався з 2015 року. Сподіваємося, що у перспективі результати досліджень дозволять зробити висновки та надати рекомендації з доочищення питної води для більш безпечного використання громадою.