Діяльність

Шульгівський НВК приєднується до всеукраїнського еколого-освітнього проекту «Компола»

27 березня 2019 року учні Шульгівського НВК в рамках реалізації проекту «Залучення шкільної молоді до вирішення проблем з побутовими відходами в с. Шульгівка та с. Сорочино Петриківського р-ну» під керівництвом викладача трудового виховання Кузніцова С.Ф. встановили контейнер для компостування відходів шкільної їдальні та органічних відходів, що утворюються на шкільному подвір’ї. Таким чином приєднуючись до майже 250 шкіл з усієї країни, що беруть участь у всеукраїнському еколого-освітньому проекті «Компола». Юні координатори даної ініціативи зв’язалися із керівництвом проекту «Компола» повідомивши про свої наміри приєднатися.

Сільські мешканці здебільшого ніколи не змішують органічні відходи із побутовим сміттям, але на шкільному подвір’ї все ж не вистачало компостера для того, щоб не порушувати це мудре правило під час навчання. Школярі розповіли працівникам їдальні про правила компостування відходів для отримання корисного добрива для шкільних клумб та підживлення дерев. Відтепер в компостері житимуть хробаки-старателі, що мають стати піддослідними юних екологів.

Ця ініціатива реалізується за підтримки DRI в рамках проекту «Вихід за межі Києва: зміцнення потенціалу регіональних суб’єктів змін заради сприяння ключовим політичним реформам в Україні – Фаза II», що фінансується Федеральним міністерством іноземних справ Німеччини.

 

Більше інформації про проект, фото-звіти тренінгів та майстер-класів буде розміщено на сторінці Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/tgshulgivka/

Контактна особа Координатор проекту «Залучення шкільної молоді до вирішення проблем з побутовими відходами в с. Шульгівка та с. Сорочино Петриківського р-ну» Вікторія Льовкіна – (096) 330 8546