Діяльність

Рішення прийнято! Ми ще на 1 крок ближче до мрії!

20 лютого 2020 року ініціативна група молоді Шульгівського навчально-виховного комплексу (далі НВК) відвідала засідання профільних комісій та 34 чергову сесію Петриківської районної ради, на яких розглядалося питання щодо виділення коштів на розробку проектно-кошторисної документації для будівництва спортивного залу на базі Шульгівського НВК.

Нагадуємо, що під час грудневої сесії в рамках адвокаційної кампанії «Я підтримую розвиток спорту в с. Шульгівка» ініціативна група учнівської молоді Шульгівського НВК передала кожному депутату Петриківської районної ради звернення з Дорученням виборців щодо забезпечення можливості шульгівської молоді і дітей займатися фізичним вихованням та спортом в холодний період року в безпечних умовах (більше про ініціативу в попередніх постах).  

Отже, Петриківська районна рада, ідучи на зустріч ініціативам молоді ухвалила рішення про внесення змін до бюджету району на 2020 рік, якими зокрема передбачити 150 тис. грн. на розробку проекту спортивного комплексу на базі Шульгівського НВК. Слід зазначити, що днем раніше 19 лютого 2020 року депутатський корпус Шульгівської сільської ради виділив 100 тис. грн. на співфінансування даного проекту. Таким чином, маємо необхідну суму у 250 тис. грн. для розробки якісного проекту в розумний термін.

«Петриківська районна рада завжди уважно ставиться до пропозицій від громадськості, тим більше ми підтримуємо ініціативну молодь та вдячні їм за небайдужість», – зазначила під час розгляду питання Голова Петриківської районної ради Коваленко Наталя Іванівна.

ГО «Шульгівська громада», учнівська молодь та батьки учнів Шульгівського НВК щиро вдячні Голові Петриківської районної ради Коваленко Наталі Іванівні за розуміння і підтримку, депутатам райради Дзоз М.О., Ганенко В.М., Пряніков С.О. за підтримку, ініціювання розгляду питання на черговій сесії, а також нашому земляку Омельченко А.І. за фахову підтримку та дієву допомогу щодо лобіювання ініціатив шульгівської молоді в рамках адвокаційної кампанії «Я підтримую розвиток спорту в с. Шульгівка. А також дякуємо кожному депутату Шульгівської сільської ради, який підтримав рішення щодо співфінансування розробки проекту для будівництва спортзалу в селі Шульгівка.

Проект реалізується громадською організацією «Шульгівська громада» за фінансування, наданого Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії» в рамках підтримки громадських ініціатив випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”, що здійснюється за підтримки ПРООН та Міністерства закордонних справ Данії.

За додатковою інформацією можна звертатися до керівника проекту Сербіна Валерія (т.096 2142482) та молодіжний працівник голова ГО «Шульгівська громада» Льовкіна Вікторія (т. 096 3308546).

#спортзалUA #спортШульгівка, #молодь #СучаснийФормат; #ФорматХаб; #молодіжнийпрацівник2019; youthworkerUA; #ПРООН; #UNDP; #ШульгівськаГромада