Діяльність

Як учні Шульгівського НВК врятували 4 500 їжаків та 1 500 000 хробачків?

Батарейки зібрані учнями Шульгівського НВК їдуть нарешті на переробне підприємство GreenWEEЕ в Румунію. Це стало можливим завдяки фінансовій підтримці Проекту «Батарейки, здавайтеся!»               національною мережею торгівельних центрів «Епіцентр».

Взяти участь у проекті «Батарейки, здавайтеся!» було ініціативою учнівської молоді у підсумку до тренінгу з сортування побутових відході, який організували активісти ГО «Шульгівська громада».

Тренінг з сортування побутових відходів для учнів та персоналу Шульгівського НВК

Загалом учні зібрали 20 кг відпрацьованих батарейок – це всього понад 1500 штук. Але якщо перекласти це на шкоду довкіллю якої вдалося запобігти, то від забруднення було врятовано 3 га землі і 3000 дерев або 600 000 літрів води, а також  4 500 ссавців таких як їжаки, тхори, видри, зайці, кроти тощо і 1 500 000 хробачків.

!!! Не зважаючи на те, що батарейки займають лише 0,25 % від загальної кількості відходів на них приходиться майже 50% всіх токсичних речовин у смітті. А через забруднений грунт і воду токсичні речовини потрапляють в нашу їжу.

«Громадська організація «Шульгівська громада» і надалі підтримуватиме екологічні ініціативи учнівської молоді щодо збору відпрацьованих батарейок та передачі їх на переробку. Для цього ми шукаємо спонсора щоб придбати  «Коробочку з котиком», у вартість якої закладено гарантовану переробку батарейок на підприємстві GreenWEEЕ, – повідомила Вікторія Льовкіна голова ГО «Шульгівська громада». – А також ми звертаємося до народного депутата по нашому округу Демченко Сергій з дорученням виборців щодо підтримки законопроекту 2207-1 для того щоб нарешті в Україні за збір та переробку відходів почали платити компанії виробники та імпортери цих відходів, так само як це працює в Європі.»

Тваринки гарантують переробку

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (096) 3308546 Голова ГО «Шульгівська громада» Льовкіна Вікторія Георгіївна