Діяльність

Про благодійність для дітей

Хто такі волонтери та благодійники, розбиралися учасники тренінгу  «Волонтерство та благодійність запорука гармонійного розвитку громади», проведеного ГО «Шульгівська громада» 27 серпня 2021 року в рамках проекту «Територія добра», що реалізується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.

Під час тренінгу учасники з’ясували багато питань, що стосуються благодійності. Чи всі добрі справи можна вважати благодійністю? Чи можуть бути благодійниками діти 8-14 років? Коли саме слід починати робити добрі справи? Як часто і чому ми робимо добрі справи? Кому найчастіше ми допомагаємо? Виконуючі ігрову вправу учасники тренінгу змогли на собі відчути чи легко просити про допомогу людині, яка потрапила в скрутні обставини? Відеоролики допомогли зрозуміти як важливо допомагати тим, хото цього потребує та якими бувають мотиви людей, які допомагають іншим.

Від знайомства з поняттям благодійність юні добродії та добродійки перейшли до практичного заняття та провели дослідження дитячого майданчику в с. Шульгівка. Метою дослідження було визначити, що потрібно зробити, щоб майданчик став зручним для відвідувачів (дітей та дорослих). Крім того, учасники дослідження ділилися своїми мріям щодо розширення території добра та створення атракцій, які б зробили життя малечі в селі більш цікавим та спортивним.

 

Всі охочі можуть приєднатися до створення території добра та популяризації благодійності! Зареєструйтеся для участі в проекті за посиланням.

Контактна особа Координатор проекту «Територія добра» Вікторія Льовкіна – (096) 330 8546

Більше інформації про проект, фото-звіти тренінгів та майстер-класів буде розміщено на сторінці Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/tgshulgivka/

 

Дізнатися більше про культуру благодійності можна на сторінці наших партнерів Zagoriy Foundation та #ЩедрийВівторок