Діяльність

Сортуй сміття щоб підтримати спорт!

Громадська організація «Шульгівська громада» провела  19.08.2020 в с. Шульгівка Благодійну акцію «Сортуй сміття щоб підтримати спорт!»

За  5 годин мешканці сіл Шульгівка, Сорочино та Судівка пожертвували на підтримку спортивних ініціатив  1,3 тони вторинних ресурсів. Отже, на переробку було відправлено 955 кг склобою, 90 кг пластику, 242 кг макулатури та 5 кг алюмінієвої бляшанки.  За виручені від вторинної сировини кошти буде придбано м’яч для фудзалу шульгівській футбольній команді «Аматор».

Під час акції та напередодні активістами ГО «Шульгівська громада» проводилося опитування місцевих мешканців щодо їх ставлення до проблем збільшення обсягів побутового сміття, санітарного стану населених пунктів та прилеглих природних територій, перспектив розвитку місцевої програми поводження з побутовими відходами та заходів, які слід передбачити для забезпечення можливості брати участь у подібних благодійних акція більшої кількості зацікавлених осіб.  Найчастіше висловлювалася пропозиція облаштувати площадки для вторинної сировини, де жителі можуть в зручний для них час передати на переробку скло і пластик.

Дякуємо кожному учаснику:  як тим, хто не пропустив жодної з попередніх акцій, так і тим, які щойно долучилися та вперше брали участь в благодійній акції, а також команді волонтерів, які роблять благодійну акцію можливою:  Рябоченко С.Г., Нікітенко В.І., Нікітенко Н.П., Богданов Даніїл, Богднов Ю.В., Денисенко Д.С. та Сіряченко Р.

Віра у ваші добрі серця та щедрість надихає нас діяти!