Діяльність

Благодійна акція «За життя без сміття! 4.0»

03 квітня 2019 року в с. Шульгівка відбулася Благодійна акція «За життя без сміття! 4.0» в рамках реалізації проекту «Залучення шкільної молоді до вирішення проблем з побутовими відходами в с. Шульгівка та с. Сорочино Петриківського р-ну», що реалізується ГО «Шульгівська громада» спільно із шкільною молоддю Шульгівського НВК.

Напередодні акції учні самостійно визначали потреби навчально-виховного комплексу, збираючи побажання у скриньку «Свиня Пепа», що вже стала талісманом благодійних акцій. Після чого відбулося голосування, яким і було визначено збирати кошти на благодійній акція для придбання дзеркала в туалетну кімнату та спорудження WiFi-мосту, щоб у корпусі старшої школи був Інтернет для ефективної роботи мультимедійних дощок, які щойно отримав Шульгівський НВК.

Застосовуючи набуті знання під час тренінгів, учні за підтримки вчителів організували збір вторинної сировини серед рідних, знайомих та сусідів. За результатами акції було зібрано та передано на переробку понад 1,5 тони вторинних ресурсів на загальну суму 1500 грн.

Ця ініціатива реалізується за підтримки DRI в рамках проекту «Вихід за межі Києва: зміцнення потенціалу регіональних суб’єктів змін заради сприяння ключовим політичним реформам в Україні – Фаза II», що фінансується Федеральним міністерством іноземних справ Німеччини.

Більше інформації про проект, фото-звіти тренінгів та майстер-класів буде розміщено на сторінці Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/tgshulgivka/

Контактна особа Координатор проекту «Залучення шкільної молоді до вирішення проблем з побутовими відходами в с. Шульгівка та с. Сорочино Петриківського р-ну» Вікторія Льовкіна – (096) 330 8546