Діяльність

Результати благодійної акції «За життя без сміття!»-2

26 липня 2018 року в Шульгівці відбулася друга благодійна акція «За життя без сміття!».

Незважаючи на те, що протягом всієї акції йшов дощ, часом переходячи в справжню літню зливу, учасників акції було не менше чим першого разу. Отже, щира подяка тим, хто не злякався негоди: учні Шульгівського НВК Нестеренко Олег, Дем’яненко Євген, Сербіна Оля, Сербін Коля та Геймур Марк, Сектименко І.І., Житник О.М., Пікуля О.В., Нікітенко В.І., Продан Л.Є., Сміхнова Т., .Богданов Ю.В., Димарчук Г.Ю., Костюченка Ліза, Палій В.І., Портянко В.М., Єрмоленко П.П., Сидякіна Т.С., Романченко О., Франтова М.Л., Кравченко О.,Мартинець Л., Денисенко І.К. та депутату Шульгівської сільської ради Зезюліну Віктору Миколайовичу.

Результати благодійної акції «За життя без сміття!»-2

Окрема подяка керівництву ТОВ «ВБК «Агропромінвест» за допомогу у транспортуванні вторинних ресурсів в Петриківку на пункт приймання вторинних ресурсів. Дякуємо за підтримку акції ЧП Путиліна, який також робить свій благодійний внесок, приймаючи на переробку вторсировтну в рамках акції за вищою ціною.

Цього разу на переробку було здано 167 кг макулатури, понад 600 кг склобою та 35 кг пластику на загальну суму 1050 грн., які будуть витрачені на спортивну кімнату Шульгівського НВК.

Результати благодійної акції «За життя без сміття!»-2

Чекаємо Вас на наступній благодійній акції «За життя без сміття!», що відбудеться у жовтні 2018 року.

Про дату буде повідомлено додатково. Слідкуйте за об’явами і обов’язково скористайтесь можливістю зробити добру справу та підтримати спортивні надії шульгівських школярів!