Діяльність

Шульгівська молодь вчитиметься зупиняти сміттєвий апокаліпсис

За ініціативою Громадської організації «Шульгівська громада» в Шульгівці з 15 січня 2019 року стартував проект «Залучення шкільної молоді до вирішення проблем з побутовими відходами в с. Шульгівка та с. Сорочино Петриківського р-ну».

Метою проекту є формування у школярів згаданих  сіл свідомого ставлення до поводження з побутовим сміттям та підвищення їхньої обізнаності до проблеми сміття. Завдяки проекту школярі дізнаються про обсяги проблеми викликаної накопиченням побутових відходів як в Україні, так і у всьому світі, а також про шкоду, яку сміття завдає живій природі та людям. Під час запланованих тренінгів і майстер класів, учні шкіл разом розроблять план дій по запобіганню сміттєвої кризи в своїх селах. Використовуючи набуті знання і навички учні зможуть залучати односельчан до сортування сміття задля зменшення його кількості у їх селах. Напрацювання учнів, отримані під час майстер класів, зокрема гри квесту, допоможуть їм пояснити молодшим школярам складні речі простими словами та сформувати у них більш дбайливе ставлення до довкілля.

Мовою анімаційних роликів молодь планує достукатися до сусідів, що є користувачами соціальних мереж, аби запросити їх до участі у благодійній акції з передачі вторинних ресурсів на переробку.

Проект здійснюється у партнерстві з КП “Молодіжний центр міжнародного партнерства, позашкільної та неформальної освіти “Освіторіум” Дніпропетровської Обласної Ради та Шульгівським навчально-виховним комплексом.

Ця ініціатива реалізується за підтримки DRI в рамках проекту «Вихід за межі Києва: зміцнення потенціалу регіональних суб’єктів змін заради сприяння ключовим політичним реформам в Україні – Фаза II», що фінансується Федеральним міністерством іноземних справ Німеччини.

Більше інформації про проект, фото-звіти тренінгів та майстер-класів буде розміщено на сторінці Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/tgshulgivka/

Контактна особа Координатор проекту «Залучення шкільної молоді до вирішення проблем з побутовими відходами в с. Шульгівка та с. Сорочино Петриківського р-ну» Вікторія Льовкіна – (096) 330 8546