Діяльність

Благодійна акція «Сміття здавай – спорт просувай!»

17 жовтня 2019 року відбулася Благодійна акція «Сміття здавай – спорт просувай!»

Цього разу ми зібрали понад 1 тону вторинних ресурсів (896 кг склобою, 332 кг макулатури, 60 кг пластику, 3 кг алюмінієвих бляшанок) на суму 1366 грн. Найактивнішу участь в благодійній акції взяли учні 8 класу та працівники магазину «Морозко». Також слід відмітити значний внесок учнів 5 і 6 класів, які підключили своїх батьків та сусідів. Радо вітали організатори акції молодших школярів 2 та 3 класу, які долучилися до благодійної акції вперше. Та серед них вже є і постійні учасники благодійних екологічних акцій «За життя без сміття!».

Щира подяка найактивнішим волонтерам благодійної акції учням 8 класу Лазур Олександр, Ганенко Влад, Данілов Захар, Гук Денис, Коваленко Рома, Клименко Маша, Мартинець Маряна, нашому невтомному водієві Сергію Грогоровичу, Нікітенко Н.П., Нікітенко В.І., Богданову Ю.В., Лазур Віталію та Чебученко Сергію.

Для занять спортом в холодний період року молоді потрібний спортивний зал тому учнівська молодь Шульгівського НВК спільно з Громадською організацією «Шульгівська громада» розпочинає кампанію «Я підтримую розвиток спорту в с. Шульгівка», метою якої є реконструкція шкільного спортзалу. Ми вдячні кожному, хто зробив свій благодійний внесок і пожертвувати вторинну сировину (пляшки, склобій, пластик, папір) для співфінансування адвокаційної кампанії, спрямованої на реконструкцію спортивного залу Шульгівського навчально-виховного комплексу.

Загалом ми з вами передали на переробку 1,8 тони макулатури, 250 кг пластику та 4,5 тони склобою – загалом понад 6,5 тон вторинної сировини. За рахунок Ваших пожертвувань (макулатури, склобою, пластику) було було зроблено чимало добрих справ, серед яких:
• ремонту спортивної кімнати,
• спортивний інвентар для учнів молодших класів,
• запчастини для ремонту сантехніки в молодшій школі,
• футбольні ворота;
• дзеркало в туалеті;
• залишилося коштів 3616 грн.

Найбільшою нашою спільною перемогою, яку вдалося досягти зокрема завдяки вашій участі в благодійних екологічних акціях ми вважаємо будівництво сучасного спортивного майданчику для міні-футболу та привернення уваги Шульгівської сільської ради до проблеми з побутовими відходами в с. Шульгівка. Такі зрушення стали можливими, коли Ви, шановні односельчани, своєю участю в акціях підтвердили актуальність проблеми та власну готовність щось робити для її вирішення.

Віра у ваші добрі серця та щедрість дає
нам надію на вашу подальшу підтримку