Діяльність

Ні сміттю!

Як не допустити сміттєвої катастрофи в рідному селі міркували шульгівські учні 7-11 класів під час тренінгу «Проблема твердих побутових відходів. Її обсяги. Що можливо зробити для її вирішення силами учнів?», проведений ГО «Шульгівська громада» 29-30 січня 2019 року в рамках реалізації проекту «Залучення шкільної молоді до вирішення проблем з побутовими відходами в с. Шульгівка та с. Сорочино Петриківського р-ну».

Вражаючі кадри відео-презентації про сміттєву кризу на нашій планеті, в Україні та зокрема в рідних селах не за лишили байдужим жодного учасника тренінгу. Працюючи в групах школярі мріяли та будували реальні плани про те, як  зупинити наступ сміття на живу природу, частиною якої ми всі є. Найбільш реалістичними кроками до подолання проблеми молодь вважає сортування сміття для передачі його на переробку, залучення до цих дій інших членів громади та встановлення контейнерів для сміття в своїх селах.

Як об’єднати односельчан навколо вирішення сміттєвої кризи в Шульгівці та Сорочино? Що допоможе зламати кригу байдужості? Чим перемогти спротив старшого покоління опанувати нові корисні звички сортувати сміття? Як зацікавити малечу долучитися до правильних кроків поводження з сміттям? Відповіді на ці питання шульгівська молодь шукатиме під час наступних наших зустрічей. Отже, слідкуйте за нашими успіхами. Далі буде…

Ця ініціатива реалізується за підтримки DRI в рамках проекту «Вихід за межі Києва: зміцнення потенціалу регіональних суб’єктів змін заради сприяння ключовим політичним реформам в Україні – Фаза II», що фінансується Федеральним міністерством іноземних справ Німеччини.

Фото-звіт тренінгу розміщено на сторінці Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/tgshulgivka/

Контактна особа Координатор проекту «Залучення шкільної молоді до вирішення проблем з побутовими відходами в с. Шульгівка та с. Сорочино Петриківського р-ну» Вікторія Льовкіна – (096) 330 8546