Діяльність

ЕКО-бібліотеці в шульгівській школі – бути!

Проєкт «ЕКО-бібліотека – рестарт» підтримано Благодійним фондом «МХП – громаді» та Петриківським селищним головою Коваленко Наталією Іванівною.
ЕКО-бібліотека на базі шульгівського навчального закладу вже кілька років поспіль веде інформаційну кампанію серед мешканців Шульгівського старостинського округу щодо грамотного поводження з побутовими відходами. Через навчання здобувачів освіти та разом з ними ЕКО-бібліотека не тільки популяризує сортування сміття, зменшення його обсягів та повторне використання. Проєкт мав вплив на формування місцевої політики щодо вирішення сміттєвої проблеми Шульгівською сільською радою. Але нові виклики пов’язані з приєднанням до Петриківської громади та зміна умов надання послуг з вивезення побутових відходів свідчать про те, що рестарт ЕКО-бібліотеки як ніколи на часі.
Метою даного проекту є організація зручного та безпечного інформаційно-ресурсного центру для здобувачів освіти Шульгівського ЗЗСО, що дозволить не тільки продовжити виховні години ЕКО-бібліотеки, які мають вплив на вирішення сміттєвої проблеми громади, але і надасть можливість учням і педагогам користуватися цифровими бібліотеками та іншими інформаційними ресурсами для навчальних цілей.