Арт-проекти

Новорічний подарунок для ЕКО-бібліотеки

ГО «Шульгівська громада» спільно з Шульгівський НВК та Майстерня традиційних ремесел починає реалізацію проекту «Новорічний подарунок для ЕКО-бібліотеки».

Метою проекту є обладнати зручний і безпечний бібліотечно-ресурсний центр на базі шкільної бібліотеки Шульгівського НВК для забезпечення доступу учнів до цифрових бібліотек, інформаційних ресурсів та продовження реалізації проекту «ЕКО-бібліотека».

Заплановані наступні етапи проекту:

  1. Залучити волонтерів та кошти для проведення ремонту приміщення шкільної бібліотеки. Здійснити ремонтні роботи.
  2. Приєднатися до акції «Щедрий вівторок» та залучити майстрів до проведення виховних годин з ЕКО-бібліотекою на тему «Збережемо ялинку – створімо альтернативу з вторинної сировини.» Виготовити ялинкові прикраси та новорічні ялинки для благодійного аукціону. Залучити Майстерню традиційних ремесел до виготовлення стильних «альтернативних» новорічних ялинок для благодійного аукціону.
  1. Організувати і провести до Дня св.. Миколая Благодійний аукціон «Новорічний подарунок для ЕКО-бібліотеки» мета якого залучити кошти на меблі та обладнання та збір пожертвувань на скриньки для збору відпрацьованих батарейок та закупівлю розвиваючих ігр для бібліотечно-ресурсного центру. Провести адвокаційну кампанію щодо спів фінансування ОМС закупівлі меблів та обладнання для бібліотечно-ресурсного центру шкільної бібліотеки Шульгівського НВК.