Діяльність

Як за 0 грн зробити відео на 1 000 000 переглядів

На початку лютого 2020 року в рамках адвокаційної кампанії «Я підтримую розвиток спорту в с. Шульгівка» Засновник Ок Медіа Світ, Громадський Радник, PR-men Богдан Кучер подарував  учнівській молоді Шульгівського НВК майстер-клас «Як за 0 грн. зробити відео на 1 000 000 переглядів».

Богдан не просто розповів в теорії як це робиться. Спільно з ініціативною групою учнів було розроблено сценарій соціального відеоролика про прагнення шульгівської молоді та дітлахів до спортивного майбутнього. І одразу після того почалися справжні зйомки, де молодь була і режисерами, і акторами, і костюмерами, і гримерами, і помічниками режисера. На якийсь час шкільна територія перетворилася на знімальний майданчик, і всі учасники отримали новий практичний досвід та навички.

Отже, слідкуйте за новинами. Вже скоро ми презентуємо наш маленький фільм, на який покладаємо ВЕЛИКІ НАДІЇ. Та розраховуємо на вашу підтримку, якої потребуємо для здійснення мрії не одного покоління шульгівчан.

За додатковою інформацією можна звертатися до керівника проекту Сербіна Валерія (т.096 2142482) та молодіжний працівник голова ГО «Шульгівська громада» Льовкіна Вікторія (т. 096 3308546).

Проект реалізується громадською організацією «Шульгівська громада» за фінансування, наданого Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії» в рамках підтримки громадських ініціатив випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”, що здійснюється за підтримки ПРООН та Міністерства закордонних справ Данії.

#СучаснийФормат; #ФорматХаб; #молодіжнийпрацівник2019; #youthworkerUA; #ПРООН; #UNDP