Діяльність

ЕКО-бібліотека – рестарт

Представник БО «БФ «МХП – громаді» Олександр Жаріков Разом з директоркою Єлизаветівської філії ПрАТ «Оріль-Лідер» Тетяною Валанчус привітали виконавців проекту «ЕКО-бібліотека – рестарт» та керівництво Шульгівського ліцею з відкриттям оновленого бібліотечного простору, який перетворився у сучасний  інформаційно-ресурсний центр навчального закладу.

Мета проекту досягнута в повному обсязі – бібібліотечна Програма «ЕКО-бібліотека» може бути продовжена в зручному і безпечному просторі, а учні та педагогічний колектив ліцею тепер має доступ до інформаційних ресурсів мережі Інтернет та може використовувати їх в навчальних цілях.

За період реалізації Ініціативи було проведено 5 виховних годин для учнів молодших класів в яких загалом взяло участь понад 40 осіб, було проведено інформаційну кампанію для мешканців Шульгівського старостинського округу щодо необхідності укладати договори на вивезення сміття та благодійну акцію «За життя без сміття!»  під час якої учасники передали на переробку понад 1 тону вторинної сировини (663 кг склобою, 541 кг макулатури, 42 кг пластику, та 1,5 кг алюмінію). Також протягом реалізації проекту тривала акція «Здай батарейку – отримай цукерку!». За період акції було здано 15 кг відпрацьованих батарейок, які відправлено на переробку.  За виручені кошти під час благодійної акції було придбано та передано у фонд бібліотеки ліцею 14 нових дитячих книжок та 2 ігри на екологічну тематику.

 

Крім перелічених результатів проекту гості мали можливість познайомитися з іншими напрацюваннями бібліотечної програми «ЕКО-бібліотека» та дізнатися про інші програми, що відтепер продовжать формувати компетенції учнів в комфортних та безпечних умовах.

Проект «ЕКО-бібліотека – рестарт» реалізовано ГО «Шульгівська громада» спільно з Шульгівський ліцей за фінансової підтримки БО «Благодійний фонд «МХП – громаді» та Петриківської селищної ради.