Діяльність

Крок за кроком – до втілення мети!

11 грудня 2019 року в рамках адвокаційної кампанії «Я підтримую розвиток спорту в с. Шульгівка» відбувся майстер-клас з написання звернень для учнівської молоді Шульгівського НВК на тему «Доручення виборців депутату місцевої ради».

     

Сучасна реформа освіти одним із своїх пріоритетних завдань визначає формування в учнівської молоді громадянських компетенцій. Рівень стандарту правової освіти передбачає формування навичок комунікації з владними структурами у спосіб передбачений законодавством та забезпечений дотриманням прав людини. Таким чином, майстер-клас з написання звернень був цікавою практикою застосувати теоретичні знання про можливість звертатися до органів влади і місцевого самоврядування. Власне маючи реальну озвучену проблему «потреба у спортивному залі для занять фізичним вихованням в холодний період року в безпечних умовах», учні практикувалися в написанні чіткого і зрозумілого пояснення щодо того, «що їх турбує, чого не вистачає та чого вони очікують і просять в депутатського корпусу районної ради». Кожен з учасників майстер-класу написав своє звернення та отримав консультацію щодо тих частин, які викликали складнощі.

На підставі запропонованих учасниками майстер-класу формулювань ініціативна група учнівської молоді Шульгівського НВК готує колективне звернення, що буде вручено кожному депутату Петриківської районної ради. Районна рада є колегіальним органом. Отже, для виваженого прийняття рішення, молодь вважає за необхідне кожного депутата особисто поінформувати про свої потреби щодо можливості займатися спортом в с. Шульгівка. Також було прийнято рішення звернутися до депутатського корпусу Шульгівської сільської ради щодо підтримку спортивних ініціатив шульгівської молоді.

За додатковою інформацією можна звертатися до керівника проекту Сербіна Валерія (т.096 2142482) та молодіжний працівник голова ГО «Шульгівська громада» Льовкіна Вікторія (т. 096 3308546).

Проект реалізується громадською організацією «Шульгівська громада» за фінансування, наданого Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії» в рамках підтримки громадських ініціатив випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”, що здійснюється за підтримки ПРООН та Міністерства закордонних справ Данії.