Діяльність

Разом робимо важливе!

12 жовтня 2021 року відгомонів благодійний ярмарок «Козацькому роду нема переводу!», організований та проведений Шульгівським ліцеєм Петриківської селищної ради в рамках проекту «Модернізація освітнього простору для учнів молодших класів Шульгівського ліцею», що реалізується спільно з ГО «Шульгівська громада» за фінансової підтримки БО «Благодійний Фонд “МХП-Громаді”», Петриківської селищної ради, а також місцевих фермерів і підприємців.
Учні молодших класів добре підготувалися до акції: напекли смаколиків, створили власноруч прикраси, іграшки та різні цікавинки, залучили батьків до створення виробів на продаж, і фотозону яскраву підготували. І з торгівлею учні 3 і 4 класів впоралися на відмінно. А чого вже тільки не було на тому ярмарку…дивіться самі – та все розкупили!
Загальний виторг , що покупці поклали в благодійну скриньку склав 3210 грн. 60 коп. Всі кошти буде спрямовано на придбання спортивного інвентарю для занять фізичним вихованням та активного відпочинку на групі продовженого дня. На додаток до залучених на благодійній акції коштів, керівниця Народного ансамблю української пісні «Шульгівчанка» передала придбаний колективом для школярів спортивний інвентар (м’ячі, скакалки, шахи, шашки, обручі, дартс) на загальну суму 866 грн.
Дякуємо мешканцям Шульгіського старостинського округу Петриківської громади за підтримку учнів молодших класів Шульгівського ліцею у їх перших спробах брати участь у вирішенні суспільних питань, які їх стосуються. Формування активної громадянської позиції та відповідальності за своє життя є важливою складовою реформи освіти та реалізації програми «Нова українська школа» (НУШ).