Арт-проекти

FANTASY вечірка в Молодіжному просторі

Страшно веселу 🥳🤩😎 та моторошно фантастичну 😲🤠👻💀 вечірку влаштували студійці Театр-студії «FANTASY» в Молодіжному просторі у п’ятницю 29 жовтня 2021 року. Вечірка до вподобаного молоддю запозиченого свята 🎃👻🧙‍♀️🧟‍♂️🧛‍♂️ Гелловін стала вже третім заходом неформального спілкування, який відбувся за ініціативи шульгівської молоді у облаштованому новими меблями і обладнанням молодіжному просторі на базі КЗК «Шульгівський СБД». Ігри, конкурси, квести, гумор, танці та просто спілкування, а ще перегляд фільмів стали можливими завдяки реалізації проекту «Молодіжний простір в с. Шульгівка».
Молодіжний простір запрацював для дітей і молоді в с. Шульгівка, створюючи нові можливості для розвитку і дозвілля своїх відвідувачів. Окрім вечірок від початку реалізації проекту було проведено серію просвітницьких заходів на тему благодійності та волонтерства, а в планах ще багато тем, які цікавлять сучасну молодь.
Проект «Молодіжний простір в с. Шульгівка» реалізується ГО «Шульгівська громада» спільно з КЗК «Шульгівський СБД» Петриківської селищної ради за фінансової підтримки Петриківської селищної ради (Петриківська громада) та Благодійної організації «Благодійний Фонд “МХП-Громаді”» в межах Всеукраїнського конкурсу мікрогрантових проектів «Час діяти, Україно!».
Дякуємо за підтримку💪🤝 молодіжних ініціатив. Разом робимо важливе❣️