Діяльність

Благодійна акція «За життя без сміття! 4.1» та прибирання стихійного сміттєзвалища

14 травня 2019 року вже вп’яте відгукнулися шульгівчани на заклик учнів Шульгівського НВК здати на переробку відсортовані вторинні ресурси у якості пожертвування під час Благодійної акції «За життя без сміття!»

Як і в попередні рази ми зібрали близько 1 тони вторинних ресурсів (800 кг склбою, 115 кг макулатури, 40 кг пластику), які не потраплять на стихійні сміттєзвалища біля села, та не займатимуть додаткового місця на полігоні побутових відходів. Як і попереднього разу ми збирали кошти на облаштування Wi-Fi – мосту, який потрібен для запуску мультимедійних дошок в корпусі старшої школи. Цього разу ми зібрали 1250 грн. Загальна сума після придбання дзеркал для шкільної вбиральні склала 2250 грн. Отже, збір пожертвувань триває. Слідкуйте за датами наступних акцій. Попередньо – це початок червня.

Закликаємо!!! Не вивозьте сміття на вже існуючі навколо села сміттєзвалища. Щовівторка по більшості вулиць с. Шульгівка і с. Сорочине курсує сміттєвоз, який забирає непридатне для переробки сміття для ви возу на облаштований полігон. Ця безкоштовна акція від Шульгівської сільської ради триватиме до кінця червня.

Шкільна молодь на власному прикладі пересвідчилася, що запобігти сміттєвій катастрофі простіше чим долати її наслідки. За власноЇ ініціативи та для підтримки благодійної акції «За життя без сміття!» 14 травня 2019 року учні Шульгівського НВК відвідали одне з найбільших стихійних сміттєзвалищ, що є навколо с. Шульгівка. Де спробували себе в якості «супер-героїв», намагаючись подолати «сміттєвого монстра». Учні взялися за невеличку ділянку, та витратили на неї чимало зусиль, аби прибрати велику купу пластикових пляшок. Та з’ясувалося, що для ретельного прибирання цієї ділянки, потрібні ще й заходи з рекультивації. Прибране сміття у вівторок поїде не полігон, а придатні для переробки ресурси вже здано для подальшого рециклінгу.

Учні Шульгівського НВК та організатори акції висловлюють подяку директору ВБК «Агропромінвест» Евгений Сидаш за підтримку (надання техніки для рекультивації та транспортування зібраних відходів).