Діяльність

Оголошення про тендер на закупівлю брендовоної продукції

Громадська організація «Шульгівська громада» в межах реалізації проекту «Я підтримую розвиток спорту в с. Шульгівка» за фінансування, наданого Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії» в рамках підтримки громадських ініціатив випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”, що здійснюється за підтримки ПРООН та Міністерства закордонних справ Данії, оголошує тендер на закупівлю брендованої продукції (значок, прапорець, roll-up, футболка) з логотипом проекту (надається замовником).

 Кінцевий час та дата подання тендерних пропозицій: до 23.59 години 27 листопада 2019 року.

 Технічне завдання передбачає наступні вимоги:
· Повнокольоровий цифровий друк;
· Формат відповідно до затвердженого макету;

Тендерна пропозиція повинна складатися з:
· Комерційної пропозиції з розрахунком вартості по кожній одиниці товару;
· Контактної інформації (адреса, електронна пошта, телефон);
· Реєстраційних та (або) установчих документів суб’єктів підприємницької діяльності.

 Надсилайте Ваші пропозиції на адресу vitalevkina@gmail.com, зазначивши в темі листа «Заявка_на_участь_у_тендері», або подавши свої пропозиції через вайбер тел.. 096 330 85 46.

Більш детальну інформацію можна отримати у робочі дні з 10:00 до 17:00 за тел.: +38-096-330- 85-46.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом з 01-го листопада по 25 грудня з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції. ГО «Шудбгівська громада» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.