Діяльність

Ми – сила, якщо ми разом!

15 лютого 2020 року на запрошення ГО «Дивна Україна» шульгівська молодь взяла участь в Форумі молоді громад “Від ідеї до реалізації”, що відбувся на базі Молодіжного центру «Смарт» Слобожанської ОТГ. Спільно з ГО «Шульгівська громада» було підготовлено презентацію про наші перемоги і очікування в рамках адвокаційної кампанії «Я підтримую розвиток спорту в с. Шульгівка». А також зроблено анонс соціального ролика про спортивні мрії учнів Шульгывського НВК і сільської молоді та досягнуто домовленість про підтримку нашої ініціативи учасниками форуму.

Формат молодіжного форуму дозволив об’єднати понад пів сотні молодих людей з 4 громад (Підгороднянська ОТГ, Слобожанська ОТГ, м. Кам’янське та с. Шульгівка Петриківського р-ну) в мережу, про що ними було підписано Меморандум щодо взаємодії заради сталого розвитку громад. Незабутні враження, цікаві спікери та нові друзі, а ще нові ідеї, плани та досвід привезли з собою молоді шульгівчани, задля реалізації ініціатив спрямованих на позитивні зміни в своїй громаді.

За додатковою інформацією можна звертатися до керівника проекту Сербіна Валерія (т.096 2142482) та молодіжний працівник голова ГО «Шульгівська громада» Льовкіна Вікторія (т. 096 3308546).

Проект реалізується громадською організацією «Шульгівська громада» за фінансування, наданого Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії» в рамках підтримки громадських ініціатив випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”, що здійснюється за підтримки ПРООН та Міністерства закордонних справ Данії.